Астрая

 

Захисту дисертації передує випуск автореферату на тему наукової роботи. Він представляє собою коротку вижимку основних тез наукової праці, яка буде представлена для здобуття наукового ступеню.

Автореферат має силу юридичного документа і повинен бути оформлений за всіма правилами. Без наявності віддрукованих примірників автореферату дисертант не має права захищати свою наукову роботу.

Зазвичай внутрішня частина автореферату друкується на папері щільністю 80 г/м, а для обкладинки використовується папір щільністю від 160 г/м в основному пастельних кольорів.

Залежно від оформлення змісту автореферату, ми пропонуємо два типи друку: цифровий та різографічний. Цифровий друк застосовується, якщо автореферат потрібен в найкоротші терміни і з підвищеною якістю. Друк на різографі - більш економний спосіб, який підійде, якщо замовник не поспішає.

Готовий автореферат скріплюється на металеві скоби.

Необхідність у друці автореферату виникає, як правило, безпосередньо перед захистом наукової праці. Фахівці поліграфічного підприємства «Астрая» розуміють наскільки друк автореферату важливий для дисертанта і завжди готові виконати цю роботу швидко і якісно.