Астрая

 

На сьогодні банери – найпоширеніший тип зовнішньої реклами. Банери дають можливість рекламувати Ваш бізнес в будь-якому необхідному місці: на вулиці, на фасадах будівель, на жвавих частинах магістралей, у торгівельних центрах і так далі. До того ж термін використання банерів сягає кількох років.

Поліграфічне підприємство «Астрая» виконає повний цикл робіт із виготовлення литих та ламінованих банерів: від їх дизайну до післядрукової обробки.

Литий банер характеризується більшою міцністю, стійкістю до деформації та довготривалим терміном експлуатації, тому зазвичай використовується для тривалої зовнішньої реклами.

Ламінований банер більш фінансово доступний. Він зазвичай використовується в ролі рекламної перетяжки або оголошень в приміщеннях.

Крім цього здійснюємо друк на банерній сітці. Виріб із банерної сітки можна розмістити на вітрині або прикрити ним будівельний майданчик. Поверхня сітки перфорована, що дозволить сонячним променям проникати в будівлю.

По закінченню друку наші спеціалісти виконають післядрукову обробку банерів. При виготовленні невеликого банерного плакату – це обрізка по контуру зображення, а для виготовлення банерної вивіски – проварка швів і встановлення люверсів.

Запланували розпочати рекламну кампанію? У такому випадку Вам буде тільки на користь використання банерів у своїх цілях. Активно використовуючи даний вид поліграфічної продукції, Ви збільшите свій шанс краще представити себе та виділитися серед конкурентів.