Астрая

 

Блокнот – це елемент поліграфічної продукції, який щоденно використовується для записів як клієнтами компанії так і її бізнес партнерами. У діловому використанні фірмові блокноти є елементом іміджу та  корпоративного стилю організації.

Конструкція блокноту включає в себе: обкладинку, внутрішній блок та металеву пружину для скріплення. Фахівці поліграфічного підприємства «Астрая» приділять увагу кожному елементу блокнота у процесі його виготовлення та брендування за Вашим замовленням.

Обкладинка може бути виготовленою з палітурного картону (тверда обкладинка), дизайнерських картонів чи пластику. Нанесення логотипу та елементів фірмового стилю на обкладинку блокноту здійснюється за допомогою повнокольорового або трафаретного друку, а також прикрашається тисненням золотою фольгою та глянцевим або матовим ламінування.

Аркуші внутрішнього блоку блокноту можуть бути чистими чи розлініяними, з можливим нанесенням логотипу та іншої корпоративної символіки на сторінці.

Скріплення блокноту робиться по короткій чи довгій стороні. Колір пружини може відповідати вашим фірмовим кольорам (білий, чорний, золотий, синій або інший). До того ж, металева пружина – відмінне місце зберігання та транспортування іншого необхідного елементу канцелярії з логотипом Вашої організації – ручки, яка ідеально довершить іміджевий вигляд Вашої компанії.

Кожен, хто турбується про престиж своєї компанії, поспішає виготовити унікальну поліграфічну продукцію. Серед неї щоденник відіграє не останню роль. Щоденники роздають, наприклад, співробітникам компанії для підтримки бренду і кращої організації роботи.

Друк планінгів – послуга, яка має не менший попит. З ними легко намічати заходи і зустрічі, робити швидкі позначки, складати графіки робіт, записувати контактні дані, кріпити стікери.

Спеціалісти поліграфічного підприємства «Астрая» виконають брендування щоденників та планінгів шляхом шовкодруку, тиснення сліпого або золотою фольгою.

Фірмові щоденники стануть приємним та практичним подарунком для Ваших клієнтів та партнерів. Такий презент здатний підкреслити солідність Вашої організації й зміцнити Ваші ділові відносини.