Астрая

 

Брошурою називається багатосторінковий виріб, який скріплюється за допомогою скоб, пружини, термоклею або іншим способом. Це неперіодичне видання, з кількістю сторінок зазвичай від 4 до 48. На сторінках якісно зробленої брошури можна гідно представити переваги вашої компанії, товарів, послуг, корпоративну символіку та іншу потрібну інформацію.

Брошура - це частина іміджу компанії, і тому вона повинна бути цікавого дизайну, що привертає увагу, з якісних матеріалів і з якісним друком. Перераховані складові забезпечить команда професіоналів поліграфічного підприємства «Астрая».

В залежності від побажань замовника, ми можемо надрукувати брошури різного формату, на різних типах паперу, використовуючи найрізноманітніші колірні рішення. Також фахівці підприємства виконають післядрукову обробку брошур: ламінування, УФ лакування, біговку тощо.

Скріплення брошури зазвичай здійснюється металевою скобою, пружиною або проклеюванням.

Застосування брошур буває різним:

  • автореферати;
  • рекламні брошури;
  • інформаційні брошури;
  • річні звіти;
  • робочі зошити.

Брошури - постійні супутники презентацій, різноманітних рекламних кампаній та виставок. Оригінальний дизайн брошур в поєднанні з високоякісної поліграфією значно підвищить Ваш імідж.