Астрая

 

Фотоальбоми – найкращий спосіб зберігання Ваших найдорогоцінніших моментів життя у вигляді фотографій.

Фотоальбоми є відмінним подарунком до будь-якої дати: весілля, день народження, ювілей чи корпоративне свято – яким би не був привід, адресат фотоальбому неодмінно буде приємно здивований.

Останнім словом у сфері фотоальбомів є фотокниги. Це сучасна та високоякісна поліграфічна продукція, яка виглядає надзвичайно стильною та оригінальною.

Поліграфічне підприємство «Астрая» виконає дизайн та друк фотоальбомів за індивідуальним замовленням.

Для обкладинки цього виду поліграфічної продукції використовується твердий палітурний картон. Вона додатково ламінується для захисту від пошкоджень і надання красивого матового або глянцевого вигляду або покривається УФ лаком. А друк внутрішнього блоку здійснюється на щільному крейдованому папері.

У фотокнигах сторінки та розвороти є єдиною композицією, а завдяки сучасним технологіям наші дизайнери створюють з Ваших фото справжні витвори мистецтва. Оригінальна фотокнига високої якості багаторазово перевершує навіть найкращий фотоальбом.

Ніякі електронні носії не витіснять і не замінять фотографії на папері, тому що фотоальбом - це первозданна самобутня філософія.