Астрая

 

 

Виготовлення календарів у Полтаві

Найкращі календарі у місті Полтава саме у нас! Календар – це традиційний корпоративний подарунок, який протягом цілого року буде ненав'язливо нагадувати про Вашу компанію клієнтам, партнерам і колегам. Різні види календарів дають прекрасну можливість вибрати при виготовленні календарів саме той варіант, який найбільше відповідає Вашим цілям і фінансовим можливостям.

Поліграфічне підприємство «Астрая» пропонує широкий вибір календарної продукції: кишенькові, настільні, квартальні, настінні та індивідуальні календарі від 1 штуки.

Кишенькові календарі

Кишенькові календарі мають розмір 7х10 см. Виготовляємо кишенькові календарі з паперу різної щільності та структури з використанням одно- або двостороннього ламінування глянцевою чи матовою плівкою.

 

Настільні календарі

Настільні календарі – це різноманітність видів та форм календарної продукції. Настільні календарі дуже зручні в повсякденному робочому використанні. Це зручний і недорогий подарунок для партнерів, або сувенірний атрибут на виставках або презентаціях.

Також ми пропонуємо квартальні календарі 4 типів:

  • супер економ, з 1 рекламним полем та одним відривним аркушем-місяцем;
  • економ, який має 1 рекламне поле із зображенням (фото, логотипом та текстом) та кріпиться 1 пружиною;
  • стандарт, що має 2 рекламних поля (велике зверху та менше внизу) та кріпиться 1 пружиною;
  • бізнес має 4 рекламних поля (через кожен місяць) та кріпиться 3 пружинами.

Настінні календарі

Серед настінних календарів виділяють настінні перекидні календарі та настінні постери. Аркуші перекидного календаря збираються між собою за допомогою металевої пружини, яка має ригель, за який календар кріпиться до стіни. Настінні каледарі-постери друкуються на суцільному аркуші та можуть бути доволі екстраординарним. Настінні постери бувають різних розмірів і дизайнів.

Також можливий друк індивідуальних календарів. Такі календарі виготовляються виходячи із побажань замовника.

Чудова ідея надрукувати календар і подарувати його колезі, другу чи родичу. З урахуванням того, на календарі може бути присутнім будь-яке зображення або навіть фотографія з винуватцем урочистості.

Ми можемо запропонувати різні дизайни календарної сітки і ідеї для оформлення календариків, а також різні варіанти покриття календарика та післядрукової обробки. 

 

Будь-які календарі можна купити у нас!