Астрая

 

Каталог - це поліграфічна продукція, яка містить детальну інформацію про товар або діяльність організації.

Мета виготовлення каталогу - це чітко відобразити всю діяльність компанії, виділити переваги серед конкурентів і представити результати виконаної роботи. Різноманітні незвичайні розміри каталогів та їх яскравий дизайн викликають бажання у клієнта ознайомитися детальніше з інформацією каталогу.

Поліграфічне підприємство «Астрая» виконає виготовлення і друк каталогів для різноманітних робіт з рекламування та просування Вашої продукції та бренду.

Виготовлення та друк каталогу в тому числі здійснюється на дизайнерських картонах різного типу.

Зазвичай після друку каталоги проходять післядрукову обробку. Така обробка включає в себе: конгревне тиснення, тиснення золотою фольгою, ламінування, покриття УФ лаком. Також виготовлення каталогів може включати в себе виготовлення палітурки (збирання каталогу). Основні способи збирання каталогів: металева скоба, металева пружина, пластикова пружина, люверси, термозбирання (у вигляді м'якої книги).

Наші фахівці проведуть повний комплекс робіт з виготовлення та друку каталогів, починаючи від консультації щодо витратного матеріалу та дизайну, закінчуючи доставкою.