Астрая

 

Плакати, листівки, і постери – напевно найбільший часто зустрічаємий продукт рекламно-поліграфічної продукції на вулицях міста.

Поліграфічне підприємство «Астрая» здійснює виготовлення та друк плакатів, листівок та афіш різноманітних форматів. Друк плакатів, постерів та листівок здійснюється на папері різної щільності на вибір.

Плакат – помітне, як правило, широкоформатне зображення, яке супроводжується коротким текстом, виготовлене з метою агітаційної, рекламної, інформаційної або навчальної кампанії.

Постер – зазвичай односторінковий або багатосторінковий яскравий барвистий рекламний плакат широкого формату.

Листівка - односторінкова поліграфічна продукція, присвячена якомусь продукту або послузі. Рекламна поліграфія у вигляді листівок допомагає розвитку і позиціонуванню компанії або товару на ринку.

Також слід виокремити в окремий тип вітальні листівки. Їх можна приурочити до будь-якої дати.

Виготовлення та друк плакатів, постерів та листівок – дуже популярний вид послуг в поліграфії. Адже це один з найефектніших способів донести інформацію до більшої кількості аудиторії, серед яких обов'язково знайдеться чималий відсоток тих, кому це буде цікаво і тих, хто цим неодмінно скористається.

За час своєї роботи з різними клієнтами, як корпоративними, так і індивідуальними підприємцями, ми набули великого досвіду в справі виготовлення плакатів. Якщо Ви не маєте готового макету, наші кваліфіковані дизайнери підготують для вас унікальний макет плакатів, постерів чи листівок, який максимально точно відобразить суть і стиль Вашого замовлення.