Астрая

 

Фірмові паперові пакети - це один з найефективніших видів іміджевої реклами Вашої організації. Розміщення на таких пакетах товарного знаку чи логотипу і фірмових кольорів компанії збільшить запам'ятовування бренду і вибір саме Вашої продукції.

Поліграфічне підприємство «Астрая» виготовить паперові пакети на замовлення, а також здійснить друк на готових паперових пакетах.

Виготовляємо паперові пакети за вже наявними штампами або згідно Ваших потреб.

Для виготовлення паперових пакетів ми використовуємо найрізноманітніші матеріали:

  • імітлін;
  • дизайнерські картони;
  • крафт папір;
  • крейдований папір.

Крім цього, наші спеціалісти здійснять післядрукову обробку паперових пакетів, наприклад, тиснення (конгревне та золотою фольгою), УФ лакування, ламінування.

Матеріали ручок також можуть бути на вибір: шнурок різних кольорів або кручені паперові ручки. Додатково ручки можуть бути укріплені люверсами.

У паперових пакетах дарують подарунки – це виглядає лаконічно та елегантно. Також паперовий пакет може бути приурочений до державного або іншого свята. І взагалі до абсолютно будь-якої дати й із найрізноманітніших приводів.

Фірмові паперові пакети використовуються для передачі демонстраційних матеріалів організації та вручення бізнес сувенірів. А в процесі транспортування таких пакетів оточуючі будуть бачити Ваш логотип.