Астрая

 

Прапори і вимпели незмінно використовуються для залучення великої кількості потенційних клієнтів, створення у них відповідного настрою і безмежної довіри до реклами.

Сфера застосування прапорів і вимпелів продовжує розширюватися. Крім офіційних цілей, наприклад, державних конференцій, семінарів, навчальних зборів, прапори і вимпели поширюються й на повсякденне життя.

Сьогодні прапори і вимпели є одним з найбільш ефективних засобів внутрішньої та зовнішньої реклами. Вони прикрашають холи готелів, бізнес-центрів, місця проведення PR-акцій, презентацій, мітингів, спортивних змагань і так далі. Також вони є невід’ємним атрибутом підприємства, що піклується про свій імідж, так як підкреслюють корпоративну етику і є частиною стильного оформлення.

Поліграфічне підприємство «Астрая» виготовить як односторонні прапори, так і двосторонні, одношарові й двошарові.

Фахівці нашого підприємства мають можливість виготовлення прапорів і вимпелів на наступних тканинах: поліестеру,  атласу, габардину, прапорної сітки.

Виготовлені нами прапори і вимпели не блякнуть, не вицвітають, не випрасовуються.

За Вашим бажанням комплектуємо продукцію підставками, присосками, флагштоками, наконечниками, обшиваємо бахромою, встановлюємо люверси.

Величний рух прапора неодмінно приверне до себе увагу, а заодно і до Вашої інформації, нанесеної на ньому.