Астрая

Рельєфний друк

У сучасному світі важливим аспектом є оригінальність. Серед звичайних візитівок, банерів, чохлів та брелоків особливо яскраво буде виділятися надруковані рельєфні зображення. У совокупності з іншими сучасними варіантами друку ( такими як тиснення, ламінація, цифровий друк, трафаретний друк та ін. ) рельєфні зображення будуть виглядати надзвичайно помітно та привабливо. 


Друк на брелоках

На сучасному обладнанні можливі до виконання навіть такі складні завдання, як ооб'ємний друк на брелоках. При використанні УФ прінтера високої роздільної здатності можливо воплотити в життя будь які сміливі ідеї щодо зображення, навіть невеликих розмірів. Якісні та яскраві фарби для ультрафіолетового друку не залишать байдужими навіть самих вибагливих покупців.

 

Друк на чохлах


Чохли на телефон давно вже стали не тільки аксесуаром для захисту від фізичних ушкоджень, але й аксесуаром, що виділяє неповторність свого власника. Завдяки УФ друку тепер можливе відтворення зображення на будь-якому чохлі. Тепер саме Ви обираєте, як буде виглядати Ваш чохол. Друк зображення будь-якої складності, об'ємний та якісний. Можливе виготовлення прінтів на чохли великими партіями. 


Друк візитівок

 

У сучасному бізнес-світі велику роль грає помітність. З новим ультрафіолетовим друком тепер можливо зробити Ваші візитки ще помітнішими. Адже надруковані УФ фарбою візитівки мають не лише помітний та яскравий вигляд, а ще й мають рельєфну текстуру.