Астрая

 

Ключову роль у створенні іміджу компанії відіграє сувенірна продукція. Вона дозволяє виділитися серед конкурентів та підкреслити Вашу індивідуальність.

Сувеніри - це вироби, які відображають основну ідею компанії, красномовно говорять про її цілі та пріоритети, будучи інструментом формування і зміцнення корпоративної культури.

Сучасні технології дозволяють нанести Вашу контактну інформацію, перетворюючи звичаний виріб у сувенір, практично на будь-який матеріал.

У якості рекламного сувеніру використовують практично будь-які речі, які мають споживчі властивості, наприклад, офісне та канцелярське приладдя: ручки, блокноти, щоденники, папки, календарі, прапорці та вимпели, листівки, а також й інші вироби: запальнички, браслети, футболки, градусники, картини, посуд, пакети, магнітики,  брелки, значки тощо.

Поліграфічне підприємство "Астрая" виконає повний комплекс робіт з виготовлення сувенірної продукції на замовлення. У нас справжній індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Якщо Ви маєте ідею, але не можете її втілити, то наш творчий колектив професійних дизайнерів залюбки розробить для Вас унікальний та яскравий дизайн-макет сувенірного виробу.

Наші фахівці з друку застосують найрізноманітніші технології для виготовлення сувенірної продукції, а саме: тамподрук, трафаретний друк, тиснення, ламінування, лакування тощо. Це дозволить створити сучасний та неповторний вигляд Вашої сувенірної продукції.

Сувеніри - це, по суті, безкоштовні подарунки на пам'ять, які містять інформацію про компанію-дарувальника, її логотип, адресу, телефони, посилання на сайт в інтернеті тощо. Разом з тим сувенірна продукція займає близько 10% рекламного ринку. Тому якщо бажаєте йти у ногу з часом, підтримувати імідж Вашої компанії та не відставати від конкурентів - замисліться над виготовленням власних сувенірів.