Астрая

 

Візитки — свого роду посвідчення особи, фірмовий знак, невід'ємна частина ділового спілкування. Візитки — це Ваші агенти, які працюють на Вас, представляючи Ваші інтереси на великих виставках і при особистій зустрічі, при першому знайомстві і при тривалому співробітництві.

Візитки — це продукція, що швидко витрачається, тому їх запас завжди повинен знаходитися у вас в столі.

Поліграфічне підприємство «Астрая» здійснює виготовлення візиток будь-якої складності. Виконаємо офсетний, цифровий та трафаретний друк візиток.

Цифровий друк підходить для термінового виготовлення візиток та візиток невеликими тиражами. Візитні картки закінчуються в найвідповідальніший момент, а ми про це згадуємо фактично перед самою зустріччю або заходом. Для таких ситуацій й існує даний спосіб.

Офсетним друком отримуємо найнижчу вартість візитки, однак якість такої продукції не гірша від візиток, виготовлених іншим способом. Оптимальний тираж від 1000 штук. Товщина паперу 350 г, ламінування глянцевою або матовою плівкою, можливість покриття вибірковим УФ лаком зробить Вашу візитку більш солідною.

Трафаретним друком друкуються VIP-візитки, зазвичай виготовляються на дизайнерському картоні або пластику різних кольорів з можливістю друку золотою або срібною фарбою. У разі необхідності візитки декоруються. Це може бути тиснення золотою фольгою, конгревне тиснення, скруглення кутів, покриття вибірковим УФ лаком. Саме через такий підхід вони набувають індивідуальності. Ці візитки зазвичай виготовляють невеликими тиражами.

Якщо Ви маєте макет візитки, ми проконсультуємо Вас щодо виду друку, матеріалів, термінів та ціни. Якщо Ви маєте бажання, та не маєте ідеї щодо візитки, то дизайнери підприємства розроблять на основі Ваших побажань та специфіки бізнесу унікальний та упізнаваний дизайн візитки.