fbpx

Відео

Що таке поліграфія? Усе просто — реалізовані мрії!

Брендування чохлів

Чохол в уявленні багатьох користувачів — всього лише аксесуар для захисту телефону від пошкоджень. Але сучасні технології УФ-друку на чохлах довели, що навіть такий простий і нехитрий девайс може бути чимось більшим.

Сьогодні — це спосіб самовираження, річ, здатна підкреслити смак і сучасні погляди.

Виробництво етикеток, наклейок

Етикетка – паспорт товару. Вона розповідає покупцеві про виробника, його склад, дату виготовлення і термін придатності, способі вживання. Без цієї інформації неможливо прийняти рішення про покупку.

Оригінальна наклейка – дієвий рекламний хід.

Ми знаємо, як привернути потенційних клієнтів. З нашими наклейками ваш товар помітять першим.

Про нас

ЦИФРОВИЙ ДРУК

Цифровий друк – один з найпопулярніших видів поліграфії, по причині його швидкості, якості і зручності. Методом цифрового друку виготовляється практично будь-яка продукція від візиток до каталогів.

Поліграфічне підприємство «Астрая» пропонує послуги оперативної поліграфії та цифрового друку.

Наша команда фахівців може вирішити складні, термінові та ексклюзивні завдання цифрового друку будь-якого рівня.

Перевагами цифрового друку перед іншими способами є:

 • високі швидкість та якість;
 • можливість друку персоналізованих (змінних) даних при низькій собівартості;
 • можливість використання відразу після друку.

Після друку отриману продукцію відразу ж можна піддавати подальшій обробці, такій як наприклад, ламінування, порізка, біговка, фальцювання тощо.

Для свого замовлення Ви можете вибрати різні види паперу:

 • крейдований папір різної щільності до 350 г/м;
 • звичайний «офісний» папір;
 • різноманітні дизайнерські картони.

Крім того, цифровий друк застосовується як для малих тиражів, так і великої кількості продукції.

 

ОФСЕТНИЙ ДРУК

Офсетний друк – класичний і найпопулярніший у світі спосіб друку. Офсет забезпечує якісну, швидку і відносно недорогий друк. Друк багатотиражних повноколірних зображень – це сильна сторона офсетного друку.

Поліграфічне підприємство «Астрая» пропонує послуги офсетного друку з перевагами:

 • якість: найвища.
 • ціна: зменшується за кожну одиницю при збільшені тиражу.
 • післядрукарська обробка: порізка, фальцування, бігування, ламінація, захисний лак, листопідбірка, зшивка, висічка, термобіндер.

Друкуємо візитки, флаєри, листівки, календарики, буклети, папки, фірмові бланки, каталоги продукції, брошури, афіші.

 

ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК

Широкоформатні цифрові принтери дозволяють отримати високоякісні повнокольорові зображення будь-якого, в тому числі дуже великого, розміру практично на будь-якому носії – папері, пластику, банерній тканині, плівці, полотні, а сучасні технології дозволили зробити широкоформатний друк доступним і популярним.

Широкоформатний друк використовується для виробництва зовнішньої реклами великих форматів, рекламних банерів, афіш. Повнокольоровий друк великих форматів – для якісного оформлення офісів, торгових комплексів, виставкових експозицій, або просто для прикраси будинку.

В нашій поліграфії можна замовляти виготовлення постерів, плакатів, високоякісних копій художніх полотен, і навіть інтер’єрної тканини – її дизайн буде унікальним!

 

УФ -ДРУК

Ультрафіолетовий друк (УФ-друк) передбачає застосування спеціальних фарб, які тверднуть під впливом ультрафіолетових променів. Такі фарби не просочуються всередину матеріалу, а застигають на його поверхні, тому зображення можна наносити не тільки на дерево, картон, полотно і папір, але і на невбираючі поверхні. УФ фарбами можна виконати друк на плівці, склі, металі, пластику – в загальному, практично на всіх матеріалах з рівною поверхнею.

 

ТРАФАРЕТНИЙ ДРУК

Трафаретний друк – це спеціальний метод друку, при якому нанесення зображення відбувається шляхом продавлювання фарби на продукцію через трафарет.

Популярність трафаретного друку пояснюється тим, що ця технологія дозволяє наносити різноманітні векторні зображення практично на будь-який матеріал різної форми і товщини.

Завдяки цьому, виконати трафаретний друк можливо на наступних матеріалах:

 • темних і фактурних дизайнерських картонах;
 • тканині, як на викройках, так і на готовій продукції (футболках, спецодязі, кепках, фартухах, рукавичках, сумках тощо);
 • металі – металеві шильди;
 • кераміці та склі (в тому числі посуді) або дзеркалі;
 • дереві;
 • самоклеючих плівках;
 • пластику, включаючи панелі приладів, пакети, вироби з акрилу та поліпропілену;
 • стрічках.

Поліграфічна продукція, виготовлена за технологією трафаретного друку, може набувати унікальних властивостей, а саме:

 • точне відображення необхідного відтінку;
 • імітація золота та срібла;
 • використання світлонакопичувальної та скретч фарб;
 • ефекти ПУФ та глітер;
 • довговічність та насиченість зображення;
 • стійкість до впливів факторів зовнішнього середовища.

Можливості трафаретного друку практично необмежені і застосовуються для виробництва безлічі рекламної, сувенірної та поліграфічної продукції. Це знахідка для ваших дизайнерських рішень!

 

ТИСНЕННЯ

Тиснення – це процес післядрукової обробки, у результаті якого фольга за допомгою кліше припресовується до елементів оздоблення поліграфічної продукції. Це забезпечує особливий та презентабельний зовнішній вигляд виробу.

Поліграфічне підприємство «Астрая» виконує всі види тиснення:

 • сліпе (блінтове) тиснення, яке створює ефект заглиблення елементів в поверхню матеріалу;
 • конгревне тиснення, яке надає зображенню рельєфу в бік спостерігача;
 • тиснення з фольгою, яке має вигляд металевого відтиску на поверхні матеріалу.

Додатково конгревне тиснення можна проводити з фольгою, у результаті чого отримується продукція дуже дорогого та солідного вигляду.

Можемо виконати тиснення на папері, картоні, пластику, шкірі та шкірзамінниках.

Наші фахівці використовують зазначені види тиснення для виготовлення оригінальних візиток і листівок, папок, обкладинок, фірмових бланків, брендування щоденників, коробок, блокнотів й інших виробів за Вашим індивідуальним замовленням.

Спеціалісти поліграфічного підприємства порадять, який спосіб тиснення краще застосувати для Вашого замовлення, відштовхуючись від матеріалу продукції та Ваших побажань.

Поліграфічна продукція, виготовлена із застосуванням тиснення, набуває індивідуального та іміджевого вигляду, що помітно виділить Вас серед оточуючих та конкурентів.

 

ТАМПОДРУК

Тамподрук (тампонний друк) являється методом непрямого друку, коли зображення переноситься на поверхню виробу спеціальним тампоном. Це можуть бути невеликі предмети на зразок ручок, запальничок або інші сувенірні заготовки.

Слід зазначити, що тамподрук дає можливість нанесення зображення на поверхню з більшою роздільною здатністю, ніж трафаретний (наприклад, елементи товщиною в 0.02 мм).

За допомогою тамподруку можна проводити маркування або брендування (нанесення  логотипу, розпізнавальних знаків бренду) різноманітних виробів.

Поліграфічне підприємство «Астрая» здійснює якісний тамподрук на представницькій, рекламно-сувенірній та технічній продукції як правильної, так і неправильної форми.

Можливість тамподруку на різних матеріалах: пластмаса, скло і кераміка, деревина, метали, шкіра, пластик, поліетилен.

Технологія тамподруку полягає у наступному:

 • створення макету;
 • виведення фотоплівки на основі макету;
 • виготовлення кліше за готовими плівками;
 • безпосередньо тамподрук з кліше на виріб.

Великий досвід фахівців тамподруку типографії дає можливість нашим клієнтам отримати якісний друк на ручках, брелоках, запальничках, чашках, комп’ютерних аксесуарах та інших виробах. Виконаємо весь комплекс робіт від розробки макету до упаковки готового виробу.

 

ДОДРУКАРСЬКІ ПОСЛУГИ

Значення додрукарської підготовки складно переоцінити. Від неї залежить якість друку тиражу і успіх проекту в цілому.

Правильна додрукарська підготовка – це важливий процес, від якого залежить якість виготовлення того чи іншого виду друкованої продукції. Якщо, наприклад, говорити про велику кількість примірників, то будь-яка помилка може призвести до серйозних витрат, тому, потрібно звертатися до професіоналів своєї справи.

На етапі додрукарської підготовки здійснюється повна доробка всього матеріалу, підготовка майбутнього макета, який в подальшому буде запущений в тираж. По суті, виготовлення друкованої продукції можна розділити на три основних етапи: додрукарська підготовка, друк, обробка після друку. Варто зазначити, що другий етап є дуже важливим, так як служить основою для інших етапів.

Детальніше про додрукарську підготовку

Є кілька основних процесів, які використовуються при підготовці макетів перед друком:

 • Копіювання інформації з паперу в цифровий формат;
 • Пошук потрібного наповнення, яке буде використовуватися на друкованої продукції;
 • Підготовка файлів, наприклад, конвертація або перенесення;
 • Корекція кольору;

Для того, щоб максимально точно і якісно виконати необхідний замовлення, вам необхідно надати фахівцям технічне завдання, в якому будуть вказані основні параметри: формат, розмір, колір, кількість примірників і багато іншого. Залежно від ваших побажань буде підбиратися відповідне обладнання, яке дозволить оперативно обробити і виконати замовлення.

Природно, що всіма процесами додрукарської підготовки повинні займатися кваліфіковані фахівці, які вміють використовувати програмне забезпечення та інші інструменти для якісного виготовлення друкованої продукції.