fbpx
thumbnail

Зовнішня реклама

ПЛОСКІ ВИВІСКИ

Плоскі вивіски – найстаріший і простий вид реклами.

Як правило, на вивісці відображені назва і логотип компанії або профіль діяльності.

Дешевизна такого виду реклами в поєднанні з різноманіттям дизайнерських рішень роблять його вкрай популярним і поширеним.

СВІТОВІ КОРОБИ

Світловий короб – рекламна конструкція, яка використовується в якості альтернативи стандартної вивіски на основі із металу. Вона може служити для відображення рекламної інформації та інших даних, з якими потрібно ознайомити перехожого (при зовнішньому розміщенні) або відвідувача (при внутрішньому монтажі). Ми виготовляємо прямокутні, квадратні, круглі, фігурні короби у вигляді логотипу.

ОБ'ЄМНІ СВІТЛОВІ ЛІТЕРИ

Об’ємні літери  один з ефективних видів зовнішньої реклами. Такі вивіски мають ряд переваг:

 • Привертають увагу. Щоб потенційні клієнти отримали можливість краще ідентифікувати об’єкт, можна використовувати оригінальні шрифти або логотип компанії.
 • Добре видно в будь-який час доби. Об’ємні букви з підсвічуванням можна побачити з великої відстані.
 • Універсальність. Готові конструкції позиціонують всередині і зовні приміщень. У першому випадку вони стають елементом дизайну інтер’єру. Це робить їх затребуваними магазинами, барами, клубами і т.д.

 

НЕСВІТЛОВІ ЛІТЕРИ

Несвітлові літери використовуються для створення вивісок, оформлення інтер’єрів. Відсутність освітлювальних елементів спрощує конструкцію, знижуючи її вартість.

Найбільш затребуваними залишаються об’ємні літери без підсвічування. Вони являють собою конструкції складної форми, що привертають увагу цільової аудиторії .

Плоскі літери – найпростіший різновид виробів. Вони підходять для внутрішнього і вуличного розміщення. Відсутність складної конструкції забезпечує найбільш доступну вартість.

РЕКЛАМНІ ЩИТИ І БІЛБОРДИ

Рекламні щити і білборди один з найвідоміших і поширених маркетингових ходів. Правильне розміщення зовнішньої реклами дозволить в рази збільшити число потенційних покупців.

Чимале значення має оформлення реклами на рекламних щитах. Вона повинна притягувати погляд, але не виглядати нав’язливо. Цікаве, яскраве зображення приверне увагу, а змістовний і лаконічний текст залишиться в пам’яті.

БАНЕРИ, ПЕРЕТЯЖКИ (РОЗТЯЖКИ)

 • Банери кріпляться до фасадної стіни або над входом, відрізняються невеликою вагою і міцністю. Підходить для стаціонарних конструкцій тривалого використання, можуть виконувати інформаційну функцію або рекламну.
 • Середні і великі  перетяжки (розтяжки), використовуються переважно для тимчасового розміщення.
 • Банери на алюмінієвих каркасах. Використовуються для частої зміни рекламно-інформаційного полотна, відрізняються високим рівнем міцності.

ТАБЛИЧКИ

Таблички – це один з найпоширеніших елементів реклами. На стовпах, на дверях, на столах, на стінах організацій, в магазинах – куди б не їхали, скрізь у поле нашого зору потрапляють таблички. Такий різновид рекламно-інформаційного методу найбільш користується попитом, тому що він орієнтований на велику аудиторію.

На сьогоднішній день існують наступні види табличок:

 • Інформаційні
 • офісні
 • настільні
 • вуличні (адресні)
 • навігаційні
 • фасадні, адресні таблички на будинок
 • таблички з охорони праці
 • номерки на двері і т.д.

Наприклад, настільні таблички часто можна спостерігати не тільки в офісних будівлях, але і в магазинах, супермаркетах, на виставках, конференціях, зборах, семінарах, кафе, ресторані і в інших місцях.

Практично у всіх населених пунктах використовуються адресні таблички для позначення вулиць, проспектів і провулків.

Наявність табличок в установах – це, в першу чергу, прояв турботи про клієнтів.

Великою популярністю користуються таблички, що носять побутовий характер. До таких виробів відносяться: табличка на туалет, їдальню, технічне приміщення і т. д.

Існує особливий тип табличок, який розміщується безпосередньо на вулиці, біля головного входу в будівлю. Зазвичай їх називають фасадні, в деяких випадках місце такий таблички займає самоклеящаяся плівка на двері.

ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ

У нас можна замовити:

 • стенди інформаційні,
 • вуличні та зовнішні стенди,
 • шкільні стенди,
 • інформаційні дошки з кишеньками,
 • стенди безпеки,
 • стенди на військову тематику,
 • стенди мобільні і т.п.

Також ми з задоволенням беремося за виготовлення ексклюзивних стендів з оригінальним дизайном, будь-якого розміру і форми, інформаційного наповнення та структури: прозорими кишенями: плоскими і об’ємними, зі знімними елементами, в обрамленні з пластикового або металевого профілю, з об’ємними літерами заголовка або об’ємним логотипом.

Стенди настінні або на індивідуальній підлоги стійці.

Стенди рекламні з кишенями для буклетів, візиток, листівок або ящиками для кореспонденції будь-якої форми і розміру.

Стенди з кольоровими фотографіями з ламінуванням і без неї.

ОФОРМЛЕННЯ ВІТРИН

Оформлення вітрин – процес нанесення рекламних матеріалів на скляні панелі,  двері магазинів, аптек, бутиків, кіосків, павільйонів та інших торгових площ.

В якості основного матеріалу застосовується самоклеюча плівка, добре переносить вплив вологи і ультрафіолетових променів і надійно кріпиться до поверхні.

Також враховуються особливості оформлення фасаду, розташування закладу, наявність навколишніх об’єктів, товарні найменування, цільова аудиторія і багато іншого.

БРЕНДУВАННЯ ТРАНСПОРТУ

Брендування авто популярний вид реклами серед власників легкових і вантажних транспортних засобів.

Ми пропонуємо:

 • Проектування рекламних матеріалів. Враховуємо озвучені побажання, розробляємо індивідуальний дизайн
 • Виробництво аплікацій, наклейок і інших матеріалів, що наносяться на кузов, фургон транспортного засобу. Брендування автомобіля плівкою.
 • Монтаж рекламних матеріалів. Працюємо з поверхнями будь-якої складності: плоскими (фургони вантажних машин), фігурними (кабіни вантажівок, кузова легкових автомобілів).

ПАСПОРТ НА ЗОВНІШНЮ РЕКЛАМУ

Наша поліграфія виробляє зовнішню рекламу та готує паспорт на вивіски. Паспорт вивіски за день!

 

 

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Рекомендуємо

Рекомендуем

Наші замовники

Наши клиенты

logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand