fbpx
thumbnail

Додрукарські послуги

Значення додрукарської підготовки складно переоцінити. Від неї залежить якість друку тиражу і успіх проекту в цілому.

Правильна додрукарська підготовка – це важливий процес, від якого залежить якість виготовлення того чи іншого виду друкованої продукції. Якщо, наприклад, говорити про велику кількість примірників, то будь-яка помилка може призвести до серйозних витрат, тому, потрібно звертатися до професіоналів своєї справи.

На етапі додрукарської підготовки здійснюється повна доробка всього матеріалу, підготовка майбутнього макета, який в подальшому буде запущений в тираж. По суті, виготовлення друкованої продукції можна розділити на три основних етапи: додрукарська підготовка, друк, обробка після друку. Варто зазначити, що другий етап є дуже важливим, так як служить основою для інших етапів.

 

Детальніше про додрукарську підготовку

 

Є кілька основних процесів, які використовуються при підготовці макетів перед друком:

  • Копіювання інформації з паперу в цифровий формат;
  • Пошук потрібного наповнення, яке буде використовуватися на друкованої продукції;
  • Підготовка файлів, наприклад, конвертація або перенесення;
  • Корекція кольору;

Для того, щоб максимально точно і якісно виконати необхідний замовлення, вам необхідно надати фахівцям технічне завдання, в якому будуть вказані основні параметри: формат, розмір, колір, кількість примірників і багато іншого. Залежно від ваших побажань буде підбиратися відповідне обладнання, яке дозволить оперативно обробити і виконати замовлення.

Природно, що всіма процесами додрукарської підготовки повинні займатися кваліфіковані фахівці, які вміють використовувати програмне забезпечення та інші інструменти для якісного виготовлення друкованої продукції.

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Рекомендуємо

Рекомендуем

Наші замовники

Наши клиенты

logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand