fbpx
thumbnail

Тиснення

Тиснення – це процес післядрукової обробки, у результаті якого фольга за допомгою кліше припресовується до елементів оздоблення поліграфічної продукції. Це забезпечує особливий та презентабельний зовнішній вигляд виробу.

Поліграфічне підприємство «Астрая» виконує всі види тиснення:

  • сліпе (блінтове) тиснення, яке створює ефект заглиблення елементів в поверхню матеріалу;
  • конгревне тиснення, яке надає зображенню рельєфу в бік спостерігача;
  • тиснення з фольгою, яке має вигляд металевого відтиску на поверхні матеріалу.

Додатково конгревне тиснення можна проводити з фольгою, у результаті чого отримується продукція дуже дорогого та солідного вигляду.

Можемо виконати тиснення на папері, картоні, пластику, шкірі та шкірзамінниках.

Наші фахівці використовують зазначені види тиснення для виготовлення оригінальних візиток і листівок, папок, обкладинок, фірмових бланків, брендування щоденників, коробок, блокнотів й інших виробів за Вашим індивідуальним замовленням.

Спеціалісти поліграфічного підприємства порадять, який спосіб тиснення краще застосувати для Вашого замовлення, відштовхуючись від матеріалу продукції та Ваших побажань.

Поліграфічна продукція, виготовлена із застосуванням тиснення, набуває індивідуального та іміджевого вигляду, що помітно виділить Вас серед оточуючих та конкурентів.

icon

Брендування сувенірної продукції

Дипломи і плакетки «гравертон»

Ручки з лого

Чашки з лого

Поліетиленові пакети з лого

Паперові пакети з лого

Брендування щоденників

Блокноти з лого

Брелоки з лого

Флешки з лого

Друк на чохлах для телефонів

Друк на значках

Виготовлення дипломів

Виготовленняя оригінальних відзнак

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Рекомендуємо

Рекомендуем

Наші замовники

Наши клиенты

logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand logo_brand